טבלת אנשי קשר - רשימת מנהלות ומנהלי ישובים בוועדים המקומיים
שם תפקיד טלפון נייד מייל
אילנית  לוי אביעזר 02-9913086 050-6666181 [email protected]
אבי  פליישמן אבן ספיר 050-5617783 [email protected]
רינת שרון אדרת 02-5721033 054-2052885 [email protected]
מוטי דרובלס  אורה 02-6415444 050-2265656 [email protected]
מירית  יוסף אשתאול 053-5509055 [email protected]
שגית פרבר בית זית 052-3745779 [email protected]
אבי פליישמן בית מאיר 050-5617783 [email protected]
שנהב בן שחר בית נקופה 02-6230313 054-3205993 [email protected]
שולמית בן אהרון בקוע 054-9432284 [email protected]
דוד  בוזגלו בר גיורא 050-5327141 [email protected]
אלי יששכר גבעת יערים 02-5790479 052-3899833 [email protected]
רועי פריטל גבעת ישעיהו 055-6647457 [email protected]
שי הרשקוביץ גיזו 02-5487240 054-6689001 [email protected]
גפן
חלי זלינגר הראל 052-2218063 harel/[email protected]
חזי שמואל זכריה 054-4507198 [email protected]
זנוח
חנה  אוחיון טל שחר 08-9340825 050-3663257 [email protected]
איילת  רונן יד השמונה 054-2335920 [email protected]
לילך רצאבי ישעי 02-9915613 050-6688825 [email protected]
משה חכמון  כסלון 053-2325664 [email protected]
שמעון  אלבז כפר אוריה 050-5444189 [email protected]
אילנית  לוי לוזית 02-6222336 050-6666181 [email protected]
נתנאל פל מבוא ביתר 050-5547981 [email protected]
אתי  קירמה מוצא עילית 053-7245872 [email protected]
אלי יששכר מחסיה 052-3899833 [email protected]
אבשלום לוי מטע 050-5783370 [email protected]
הגר הלוי מסילת ציון 054-2272337 [email protected]
שרון אולמן מעלה החמישה 052-2232977 [email protected]
שמעון אלבז נווה אילן 050-5444189 [email protected]
אילנה יונסי נווה מיכאל 02-9992281 050-3702099 [email protected]
דודו עמר נווה שלום 052-4873387 [email protected]
אתי יונסי נחושה 053-5740385 [email protected]
אבי  פליישמן נחם 050-5617783 [email protected]
אריאל ארבל נחשון 054-5727339 [email protected]
נטף
מירב כורש נס הרים 052-3787994 [email protected]
מיה מנדל נתיב הל"ה 052-6004421 [email protected]
מיכאל דוד עגור 054-4920835 [email protected]
חנאן עוודאללה עין נקובא 054-2602985 [email protected]
יורם אליאן עין רפא 050-7631063 [email protected]
יאיר גבאי עמינדב 02-6415130 053-7293611 [email protected]
שרלין בלום צובה 0545-637637 [email protected]
הגר הלוי צלפון 054-2272337 [email protected]
צפרירים
אבי זילברשטיין צרעה 02-9908230 050-5732532 [email protected]
אהרלה פוקס קרית ענבים 052-5514445 [email protected]
דני  מלכא רמת רזיאל 02-5342576 052-3367300 [email protected]
אבי דהן רמת רחל 052-6660421 [email protected]
זכריה  משיח שדות מיכה 050-7574237 [email protected]
גתית לרמן שואבה 058-4484480 [email protected]
ששון קטן שורש 052-8767693 [email protected]
תירוש
ענת אברהם תעוז 050-7497368 [email protected]
רחל דניאלי תרום 054-7000939 [email protected]