תפקיד

שם

תנועה

רכזת אחראית

כתובת דוא"ל

נייד

אביעזר – מדריכת נוער

ענבל שלמה

התנועה החדשה

נוי

 

050-4304474

אבן ספיר - ענק

נוי כהן גורני

התנועה החדשה

ניצן

[email protected]

050-7317312

אדרת  - מדריך נוער

 

בני עקיבא

רוית

 

 

אורה – מדריכת נוער

ליטל מיוסט

התנועה החדשה

ניצן

[email protected]

054-7901917

אשתאול – מדריכת נוער

עוז גינזבורג

התנועה החדשה

איתי

[email protected]

050-7977086

בית זית - רכזת חינוך

נאוה רום

צופים

 

עדי יחיאלי

[email protected]

054-7933112

בית זית - רכזת תרבות

ורד חובר

צופים

[email protected]

052-2219625

בית מאיר – יו"ר חינוך

רכזת קהילה

תרצה  קלפה

אירית כהן

בני עקיבא

עדי יחיאלי

[email protected]

[email protected] 

052-3227372

058-5783327

בית נקופה –  ענק

שנהב בן שחר

חטיבת בני המושבים 

עדי יחיאלי

[email protected]

054-3205993

בקוע – ענ"ק

אופיר יעיש

התנועה החדשה

איתי

[email protected]

054-2211184

בר גיורא – ענ"ק

רונה שגב ברבי

התנועה החדשה

ניצן

[email protected]

050-6349007

גבעת יערים – ענקית

דוד שלום

התנועה החדשה

ניצן

[email protected]

050-2337422

גבעת ישעיהו – ענ"קית

רוני סומך

עמית גורדון

התנועה החדשה

ניצן

[email protected]

[email protected]

[email protected]

050-7929011

050-3335292

גבעת ישעיהו- ענ"קית

גבעת ישעיהו- ועדת חינוך

עמית גורדון

יעל גביש

התנועה החדשה איתי

[email protected]

[email protected]

[email protected]

050-3335292

054-9466462

גיזו – רכזת תרבות

חלי חפץ

התנועה החדשה

איתי

[email protected]

054-6776720

גפן – ענ"ק

כרמית עמר

חטיבת בני המושבים

עדי יחיאלי

[email protected]

050-7775000

הראל – מזכירה מנהלת חינוך

עפרה זריבץ

הילה פיסצקי לוי

טל ליפשיץ

שמוצ

 

מדריך נוער

 

עדי ברטמן

[email protected]

[email protected]

054-4281031

052-2288034

054-7923588

זכריה – ענ"ק

אילנה דוד

חטיבת בני המושבים

עדי יחיאלי

[email protected]

050-2182051

זנוח - ענקית

שירלי עציון

 

חטיבת בני המושבים

רוית

[email protected]

[email protected]

052-6299997

טל שחר – ועדת  נוער

 

פועה

 

התנועה החדשה

איתי

 

054-7605196

טל שחר- מד"ב

ליטל סופרי

שקד גטרידה

התנועה החדשה

[email protected]

052-6767600

052-8609620

יד השמונה – מדריך נוער

יואל גולדברג

 

 

עדי ברטמן

[email protected]

052-3607089

יד השמונה - חינוך

איילת רונן

 

 

[email protected]

054-2335920

 

ישעי – מזכירות היישוב לילך רצאבי בני עקיבא רוית [email protected] 050-6688825

ישעי – רכזת תרבות

טליה עוקשי

בני עקיבא

רוית

[email protected]

052-2283059

כסלון – ע"נק

אפי גואטה

בני המושבים

עדי יחיאלי

[email protected]

052-4474001

כפר אוריה-ועדת חינוך

נעמה רשף

צופים

עדי ברטמן

[email protected]

054-7289126

לוזית – ע"נקית

נורית גנון

התנועה החדשה

איתי 

[email protected]

050-9918438

ליאון שריגים –  רכזת קהילה

אילנית שער

צופים

 

 

 

קרי

[email protected]

[email protected]

050-7871668

ליאון – שריגים מדריך נוער

הדר ליבני

צופים

[email protected]

050-2054182

ליאון שריגים – רכז שבט

סער בן רועי

צופים

[email protected]

052-7702838

ליאון-שריגים ועדת נוער

עינת ריס

צופים

[email protected]

054-4426428

מבוא ביתר – ענ"ק

מבוא ביתר- ועדת חינוך

יערה כהן לוי

יאיר מאור

התנועה החדשה

ניצן

[email protected]

[email protected]

052-8677917

058-4434241

מוצא עלית – מד"ב

מתן פנקס

התנועה החדשה

ניצן

[email protected]

058-6666244

מחסיה – ענ"ק

שירן אוחנה

בני המושבים

עדי יחיאלי

[email protected]

050-8681419

מטע – מדריך נוער

אפי גואטה

התנועה החדשה

עדי יחיאלי

[email protected]

052-4474001

מסילת ציון – מדריכה

נוי אהרונסון

התנועה החדשה

איתי

[email protected]

052-2049932

מעלה החמישה מנהלת חינוך

אביגיל יוסף

מחנות העולים

 

עדי ברטמן

[email protected]

054-6654432

מעלה החמישה-ענקית

אלה פלולי  

מחנות העולים

[email protected]

052-6275552

נווה אילן – נציג ועד

שמוליק גרינבלט

התנועה החדשה

 

ניצן

[email protected]

054-5535849

נווה אילן- ענק טספאי בשיאו התנועה החדשה ניצן [email protected] 055-6648091

נוה מיכאל/רוגלית

מרים דוד

בני עקיבא

רוית 

[email protected]

050-8512712

נווה שלום ענקית

חג'אג יחיא רים

 

 

 

רוית 

[email protected]

054-5665501

נווה שלום

ליהי לויאן יפה

 

[email protected]

050-8464823

נווה שלום – רכזת הודעות

איילת שלום

 

[email protected]

050-9123234

נחושה – מזכירות

אתי

בני עקיבא

 

רוית

[email protected]

053-5740385

נחושה – ענקית

 

בני עקיבא

[email protected]

 

נחם

שירלי דוד

בני עקיבא

רוית

[email protected]

0543300491

נחם רותם שאול ציון בני עקיבא רוית  [email protected] 052-5111921

נחשון – מדריכות

 

נועה מורד

רותם ששון

 

שמוצ

 

עדי ברטמן

[email protected]

[email protected]

050-8839822

050-3355996

נטף – מדריך נוער

רחל זוהר

אמיר ירון

 

עדי יחיאלי 

[email protected]

[email protected]

054-7804523

050-2893217

נס הרים

נופר בראל

דני מור לרמן

צופים

רוית

 

[email protected]

050-7999559

054-2029322

נתיב הל"ה – ד-  ט  

מדריך נעורים

קים סקורי

הנוע"ל

 

 

 

עדי ברטמן

[email protected]

050-9969994

נתיב הל"ה

אריאל מנהל קהילה

רוזיט – מנהלת חנבפ

הנוע"ל

 

054-5727339

 

050-4081810

עגור – ענ"קית

חופית קאיה

התנועה החדשה

איתי

[email protected]

054-9020537

עין נקובא – ענ"ק

היאם זועבי 

עוודאלה נעמן

הנוע"ל

קרן

[email protected]

054-3099803

עין רפא – ענ"ק

מוחמד רבחי

הנוע"ל

קרן

[email protected]

050-2797000

עמינדב – רכזת תרבות

מיכל מאיר

התנועה החדשה

ניצן

[email protected]

054-6824700

צובה – מנהל חינוך

 

שיר נדבך

אור נאור רכז

מחנות העולים

 

עדי ברטמן

[email protected]

050-9251124

054-5637804

צובה – רכזת נוער

חן הר

 

[email protected]

[email protected]

053-8219880

צור הדסה – רכזת תרבות

 

צופים

 

שירן

[email protected]

 

צור הדסה – רכזת חינוך נוער

 

בני עקיבא

[email protected]

 

צלפון – מדריכת נוער

נועה רובז

התנועה החדשה

איתי

[email protected]

054-2561275

צפרירים – ענ"קית

הדס קאחו

התנועה החדשה

איתי

[email protected]

054-3386655

צרעה – מדריך ט-יב

פטל אוזינסקי

הנוע"ל

 

 

עדי ברטמן

[email protected] 

050-9908519

צרעה – מדריך ז- ח

טובולסקי דוד

הנוע"ל

[email protected]

054-3466133

צרעה- מנהלת החינוך החברתי

אושרית לפידות

הנוע"ל

[email protected]

052-6125062

קרית ענבים – מנהלת ח"ח

דנה

הנוע"ל

 

עדי ברטמן

[email protected]

054-4796398

קרית ענבים – מדריך

מעיין מנדל

הנוע"ל

[email protected]

052-8209848

רמת רזיאל – ענקית

שלום יהונתן

התנועה החדשה

ניצן

[email protected]

050-3454947

רמת רחל – מנהלת חינוך

נורית עמית

סתו – מדריכת נוער

 

עדי ברטמן

[email protected]

052-6176770

052-6509910

שדות מיכה – ועד היישוב

טינה אללי

חטיבת בני המושבים

רוית

[email protected]

054-3377125

שואבה – מדריכת נוער

דניאל בן הרוש

התנועה החדשה

ניצן

[email protected]

[email protected]

050-9633408

שורש – מזכירת הישוב

רעות

צופים

עדי יחיאלי

[email protected]

050-3535322

תירוש – ענ"קית

הדר גבאי

התנועה החדשה

איתי

H[email protected]

050-4213117

תעוז – ענ"קית

ליטל קריטי

התנועה החדשה

איתי 

[email protected]

050-6468348

תרום – רכזת תרבות

 

אביגיל הרן בני"ע

הדס פורט רואש

בני עקיבא

רוית

[email protected]

[email protected]

050-4720872

050-4017010