מטה יהודה דלג >>
קורס פסיכומטרי לצעירי מטה יהודה
גודל טקסט: שלום, אורח התחברות לאתר הרשמה לאתר
תוכן

על המחלקה

לימודי המוזיקה כוללים בתוכם שיעורי נגינה אחד על אחד (שיעור פרטי) לביסוס מיומנויות הנגינה, בנוסף התנסות בהרכבים מוזיקליים מגוונים.

כלי הנגינה אותם אנו מלמדים במסגרת שיעורים פרטיים:

קשת: כינור, צ'לו

נשיפה: חליל צד, קלרינט, סקסופון, חצוצרה, טרומבון ,טובה, בריטון.

הקשה: מערכת תופים, כלי הקשה

פסנתר

פיתוח קול

פריטה: גיטרה קלאסית, גיטרה חשמלית, באס.

אנו ממליצים מבחינה מקצועית וחברתית לכל תלמיד להשתלב בהרכבים מוזיקליים ביד חריף. ההרשמה להרכבים אינה אוטומטית ודורשת פגישה עם מנהל הקונסרבטוריון עומרי מונטה -0528590580

אנסמבל כלי הקשה

הרכב כלי הקשה מתייחס לעקרונות החשובים של הנגינה - הקשבה הדדית, לימוד רפרטואר והכרת כלי הקשה תזמורתיים תוך שילובם עם מערכת התופים המוכרת.

הרכב רוק

בהרכב הרוק עובדים על רפרטואר רוק ישראלי ולועזי, על עקרונות הנגינה בסגנון הרוק וחיזוק העבודה הקבוצתית (הבנת העקרונות להצלחת הקבוצה כיחידה מוזיקלית).

אנסמבל כלי קשת

הנגנים עובדים על רפרטואר קלאסי ועל רפרטואר קלאסי לכינור בפרט. בהרכב זה שמים דגש על תיאום הקבוצה תוך הקשבה מתמדת והתייחסות מוזיקלית גם לפסנתרן המלווה. אנסמבל כלי הקשת מורכב מקשתנים צעירים, פסנתרנים, מלווים - מורה לפסנתר ומורה לכינור (מנחת ההרכב).

התזמורת הצעירה

התזמורת תמשיך את פעילותה זו השנה השנייה. רמתה החצי מקצוענית מייצרת מסלול המשך המאתגר את הנגנים עם רפרטואר מתקדם ומגוון יותר. כך בהתאם, תזמורת זו מיועדת להופיע במהלך השנה באירועים המרכזיים השונים שיתקיימו ביד חריף וברחבי מועצת מטה יהודה .

התזמורת הייצוגית

התזמורת הייצוגית מהווה את חוד החנית במסלול התזמורות הגדולות ביד חריף. התזמורת שואפת למצוינות ומקצוענות מלאה. תזמורת זו היא התזמורת הייצוגית של מטה יהודה אשר משתתפת באירועים המכובדים ביותר.

מקהלת ילדים

מקהלת ילדים בליווי פסנתר - עבודה על רפרטואר שירים ישראלים, פיתוח היכולת לעבוד בקבוצה וביצוע תוך כדי הקשבה הדדית. מיועד לילדים שאוהבים לשיר ומחפשים מסגרת כיפית וקלילה לעשות את צעדיהם הראשונים בתחום.

הרכב ג'אז

בהרכב ג'אז הנגנים עובדים על קלאסיקות מתוך עולם הג'אז - מוזיקת בוסה נובה, סווינג מסורתי ועוד. בהרכב שמים דגש על אלתור, הכרת מקצבים אופייניים לסגנון ועבודה על יכולת הקשבה הדדית.

אנסמבל ווקאלי

בהרכב אנסמבל ווקאלי הנגנים עובדים על פיתוח היכולות הקוליות והשמיעה המוזיקלית . רפרטואר האנסמבל כולל מוזיקה אמנותית ועממית ישראלית, ג'אז, פופ ואף נוגע בעולם הקלאסי. ההרכב מקצועי ודורש רצינות מלאה, נוכחות קבועה במפגשים ואהבה רבה לתחום השירה.
*האנסמבל מיועד לזמרים שלומדים שיעור פרטי בפיתוח קול.

הרכב אינסטרומנטלי

ההרכב האינסטרומנטלי עוסק במוזיקה הכלית (ללא שירה) אשר שמה דגש על נגינה וירטואוזית ורמה גבוהה של ביצוע. רפרטואר ההרכב רחב וכולל ג'אז, פיוז'ן, רוק מתקדם ועוד.

אנסמבל גיטרות קלאסיות

הרכב גיטרות קלאסיות מורכב מגיטריסטים בלבד. ההרכב עוסק בהקניית מיומנויות מגוונות הנדרשות מגיטריסט - קריאת תווים ואקורדים, יכולת עבודה בקבוצה, הקשבה הדדית והכרה של רפרטואר מגוון.

הרכב מוזיקה אלקטרונית

ההרכב ינגן רפרטואר מגוון המשלב בתוכו את העולם הרחב כל-כך של המוזיקה האלקטרונית והמחשב ככלי מוזיקלי ליצירה. בהרכב ישולבו גם הכלים הסטנדרטים .

 

לגלריית תמונות לחצו כאן >>

 

שפת האתר
מקריא כעת. ביטול הקראה אוטומטית
לחץ על המתג התחתון להפעלה או כיבוי של ההקראה הקולית פתיחת הגדרות הקראה קולית

קול הקראה:

סיוון גלעד

מהירות הקראה:

איטי רגיל מהיר

הפעלת הקראה במעבר טאב:

פעיל כבוי

הקראה אוטומטית בכניסה לעמוד:

פעיל כבוי