מטה יהודה דלג >>
קורס פסיכומטרי לצעירי מטה יהודה
גודל טקסט: שלום, אורח התחברות לאתר הרשמה לאתר
תוכן

חילופי מנהלים בבתי הספר במטה יהודה

פורסם באתר בתאריך: 06/07/2017

 

תמה תקופה, מתחיל עידן חדש. שישה מנהלים בבתי הספר במטה יהודה סיימו את תפקידם עם היציאה אל החופש הגדול.

מנהלת תיכון אזורי-ניסויי 'עין כרם', ציפי ידידיה, מסיימת את תפקידה לאחר עשר שנות ניהול ברוכות בהישגים ופריצות דרך חינוכיות, פדגוגיות וערכיות לרבות זכייה בפרס החינוך הארצי.

מנהלת תיכון 'אור', עידית ניב, מסיימת את תפקידה לאחר ארבע שנות ניהול בתיכון ועשר שנות ניהול בבית הספר היסודי 'אלון' בקרית ענבים. ניב יוצאת לשנת שבתון לאחר סיום מיצובו של תיכון 'אור', פיתוח משמעותי והצמחת קהילת מורים ותלמידים בדור ה'נחשונים' של בית הספר.

מנהל בית הספר היסודי 'אלון', יונתן שיף, מסיים ארבע שנות ניהול בבית הספר, במהלכן הכפיל בית הספר את גודלו והמשיך בנסיקה ערכית ופדגוגית. שיף יוצא לשנת חל"ת (חופשה ללא תשלום) עם המשפחה במסגרת מלגת מחקר לאפריקה שקיבלה אשתו הרופאה. את שיף יחליף דרור איווניר, בוגר קורס ניהול ששימש בשנים האחרונות כמחנך בבית ספר 'קס"ם'.

מנהלת בית הספר 'השחר', שירלי סלומון, החליטה לסיים את תפקידה לאחר ארבע שנות ניהול בבית הספר. סלומון הובילה פרויקטים קהילתיים ולימודיים רבים ותרמה רבות במהלך שנותיה בבית הספר. בדומה לסלומון, הודיע גם מנהל בית הספר 'אבן העזר', הרב אריה אדרי, על סיום תפקידו בבית הספר.

מנהלת בית הספר 'האלה' בנחושה, שרה דמסקי, הודיעה על יציאה לשנת שבתון,לאחר שזכתה להקים את בית הספר,  להצמיחו, לחזקו ולעצבו ברוח קהילתית בשבע השנים האחרונות.

"בשמי ובשם הנהלת המועצה אני מודה לששת המנהלים על העשייה החינוכית והערכית הפורייה לאורך השנים ותרומתם הרבה להישגים בבתי הספר בפרט ובמטה יהודה בכלל", מסר ראש מינהל חינוך במטה יהודה, ניב בר גיא. "אנו פועלים בשיתוף משרד החינוך לשיבוץ מנהלות ומנהלים בבתי הספר, ורואים בכך הזדמנות לחדש ולרענן את השורות. בהצלחה לכל המנהלים היוצאים והנכנסים בשערי מוסדות החינוך של מטה יהודה".


	פורום מנהל מאמץ מנהל

שפת האתר
מקריא כעת. ביטול הקראה אוטומטית
לחץ על המתג התחתון להפעלה או כיבוי של ההקראה הקולית פתיחת הגדרות הקראה קולית

קול הקראה:

סיוון גלעד

מהירות הקראה:

איטי רגיל מהיר

הפעלת הקראה במעבר טאב:

פעיל כבוי

הקראה אוטומטית בכניסה לעמוד:

פעיל כבוי