גודל טקסט: שלום, אורח התחברות לאתר הרשמה לאתר
תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה
כתובתנו: מרכז אזורי הר טוב ד.נ.שמשון 99700
תוכן מבצע "צוק איתן" - כל העדכונים וההנחיות

מינהל חינוך

פועל למינוף ופיתוח מערכות החינוך הציבוריות במטה יהודה. מינהל החינוך שם לעצמו יעד לאפשר לכל תלמיד מיצוי פוטנציאל אישי ולימודי, רווחה והעצמה. אנו מאמינים כי טיפוח והשקעה בהון האנושי במערכת החינוך יוביל את בוגרי מערכת החינוך במטה יהודה להשתלב ולהצטיין בחברה דמוקרטית, טכנולוגית והישגית. אנו מובילים חשיבה אסטרטגית תכנונית לפיתוח מוסדות חינוך במועצה, ומספקים תשתית מנהלתית לכל מערך החינוך ובכלל זה איסוף מידע, פיתוח מבנים ורכישת ציוד.
רואה במתן השירות מרכיב מרכזי בפעילותו. אנו מאמינים כי שירות איכותי והוגן הינו ביטוי למתן הזדמנות שווה לכל תלמיד והוא זכות בסיסית. אנו פועלים בתחושת שליחות ומתוך מחויבות לקידום מערכת החינוך ולרווחת כל הבאים בשעריה.

השירות ניתן באמצעות

  • המחלקה לבתי ספר יסודיים, על-יסודיים והשכלה גבוהה; המחלקה ליוזמות ופרויקטים בחינוך
  • המחלקה לתפעול, תיאום ופיתוח
  • המחלקה לגיל הרך
  • המחלקה לטיפול בפרט: היחידה לביקור סדיר; היחידה לחינוך מיוחד; השירות הפסיכולוגי החינוכי; ריכוז לימודי חוץ

 

בעלי תפקידים ופרטים ליצירת קשר:

שם תפקיד טלפון כתובת דוא”ל
שרונה בר נס ראש מינהל חינוך 052-7250990
02-9900885
sharonab@m-yehuda.org.il
טלפון מזכירות: 02-9900989 פקס: 02-9900909


לאתר הבית  מנהל חינוך - מחנכים באהבה לחצו כאן >>


שפת האתר
מקריא כעת. ביטול הקראה אוטומטית

קול הקראה:

סיוון גלעד

מהירות הקראה:

איטי רגיל מהיר

הפעלת הקראה במעבר טאב:

פעיל כבוי

הקראה אוטומטית בכניסה לעמוד:

פעיל כבוי
לחץ על המתג התחתון להפעלה או כיבוי של ההקראה הקולית פתיחת הגדרות הקראה קולית
דלג >>
...בנימה אישית...
 
תושבים יקרים,
 
זהו השבוע הרביעי למבצע ׳צוק איתן׳. פתחנו את הבוקר בבשורת איוב על נפילתם של חמישה בנים בליל אמש. ליבי עם המשפחות והלוואי ויהא זה הנופל האחרון.
 
גם בשעה זו, חיילנו לוחמים בחזית, באומץ, כשהם חדורי אהבה לארצנו.
 
בימים הללו, ליבי ומחשבותיי נתונים לכל בני המשפחות שנשארו לדאוג להתפלל ולתמוך, מהעורף.
 
אין רגש חזק יותר מלב דואג של אבא ואמא לבן אהוב שנמצא בחזית, מסכן את חייו למען השקט של תושבי מדינת ישראל. גאווה הערצה ודאגה גדולה משתלבים יחדיו וגורמים לשעות והימים לחלוף בקושי רב.
 
דובר צה״ל מדגיש ומחדד מידי יום ״ חזקים בעורף מנצחים בחזית״ עצרתי לרגע, לחשוב ברצינות על המסר החשוב שיש באמירה הזו- כמה נכון, כמה חשוב: החיבוק החם, השמירה על החוסן הנפשי, שמירת הנחיות הבטיחות למען שמירה על חיינו, החיזוק והתמיכה הנשלחת אל חיילנו ובננו המצויים בחזית הקרב- כל אלה מסייעים להוביל לניצחון במערכה כולה.
 
דריכות כוחות הביטחון הפועלים בגזרתנו מנעה השבוע אסון גדול עת שתפסו מחבל שנשא עימו חומרי נפץ במטרה לבצע פיגוע המוני, תודתי  והערכתי שלוחה אל כל הכוחות הפועלים כאן בבית וגורמים לי ולכל תושביי לתחושת ביטחון.
 
בעוד מספר שעות נקבל את השבת. שבת רביעית של לחימה, ליבי הבוקר הזה נתון אל המשפחות בהן האב, הבן, הנכד, האחיין והחבר לא ישבו סביב שולחן השבת מאחר וימשיכו את הלחימה בחזית הדרומית, על מנת להשיב את השקט לתושבי מדינתנו.
 
 
אני שולח תנחומים למשפחות שאבדו את יקיריהם, ברכת רפואה שלמה לחיילנו הפצועים, וברכת שבת שלום למשפחות שנשארו בעורף ומצפים לבנים המצויים בחזית.
 
מי ייתן ובשבת הבאה נשב כולנו מאוחדים סביב שולחן השבת, לאחר שהושגו כל המטרות הבטחוניות ושב השקט אל שגרת יומנו, והביטחון אל תושבי מדינת ישראל.
 
שלכם, 
משה דדון
 
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 
לדיווחים והנחיות בנושא מבצע 'צוק איתן' 

לחצו כאן >>