במידה וחלון ההדפסה לא נפתח תוך מספר שניות לחץ כאן

יום המעשים הטובים במטה יהודה: עשייה התנדבותית למען הקהילה


בשיתוף פעולה של כלל אגפי המועצה עם היחידה האזורית לאיכות הסביבה בהובלת מנהל אגף שפ"ה, משה סויסה יתקיימו השנה ביום מעשים טובים מגוון של פעילויות התנדבותיות למען הקהילה  במטה יהודה.

הנה כמה דוגמאות לעשייה שמצפה לנו בשבוע הקרוב:

*פרויקט צעירים לוותיקים בסימן 70 שנה למדינה

בפרויקט זה יכינו ילדי גן בכול יישוב עציצים לוותיקים ביישוב שלהם ילדי הגנים יעשו שימוש במכלים שמיועדים לפח הכתום  כמו מכלי גבינה, מכלי יוגורט, קופסאות פלסטיק של גלידה או עוגיות, קרטוני שתיה וקרטוני חלב, קופסאות שימורים וכד' – לקראת כניסתו למועצה בחודשים הקרובים!   העשייה תעודד שתילה של צמחי תבלין, שיחים ועצים - ירוק  לסביבה בריאה יותר וכמובן תחזק את הקשר בין הילדים וותיקי היישובים לרגל 70 שנה למדינה !

*פרויקט ותיקים תורמים לקהילה

במרכזי הוותיקים ביישובים יאפו הוותיקים עוגיות, שיחולקו לגני ילדים ולבתי ספר, יסרגו כובעים לחיילים, ויתקיימו מפגשים של שירה משותפת וחברותה.

*הסברה מקדימה בנושא הפרדת אריזות ופסולת אלקטרונית

עובדי רשות הטבע והגנים יסבירו בהתנדבות במוסדות החינוך על חשיבות הפרדת האריזות והפסולת האלקטרונית – לקראת הכנסת הפחים הכתומים  ומכלים לאיסוף סוללות ופסולת אלקטרונית ליישובים של המועצה.

*יתבצע שיפוץ של גן מוסיקלי בבי"ס איתנים על ידי עובדי המועצה.

*שוק תן ותן בקיבוץ צובה  בשבת 10.3  בין השעות 10:00-14:00

בשוק תהיה מכירה של פריטי יד 2 במחירים סמליים והכספים יתרמו לעמותת "ברכת רעות" הפועלת לקידום שוויון הזדמנויות לאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים.

*תלמידי בתי ספר, קבוצות  נוער ביישובים, עובדי המועצה  וילדי גנים יבצעו פעילויות של צביעה ושתילה בשטחים ציבוריים וטיפוח של חזות היישובים ומוסדות החינוך ברחבי המועצה.

לקראת יום המעשים הטובים יחלקו עובדי המועצה  למבצעי הפרויקטים השונים ציוד וחולצות, ויתלוו אליהם במהלך היום בעשייה ההתנדבותית.
 

\"יום