גודל טקסט: שלום, אורח התחברות לאתר הרשמה לאתר
תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה
כתובתנו: מרכז אזורי הר טוב ד.נ.שמשון 9970000
תוכן

ארכיון חדשות

[22/04/2015] דברי ראש המועצה לרגל יום העצמאות


תושבים יקרים,
 
לפני דקות אחדות הונף בגאווה ובכאב דגל ישראל בראש התורן, עם סיום יום הזיכרון בו התייחדנו עם זכרם של חללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה – בני משפחה וחברים שנפלו בהגנה על המולדת.
 
מדינת ישראל שילמה ועודנה משלמת מחיר כבד מנשוא על זכותו של העם היהודי, זכותנו שלנו, לחיות כאן במדינתנו בשלום עם שכנינו.
 
גם היום, יום ההולדת ה-67 למדינת ישראל, אנו ניצבים בפני אתגרים מורכבים - מחוץ ומבית. ואולם, בטוח אני כי נמשיך ונעמוד בהם בחוכמה ונחישות, תוך שמירה על קוויה של מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית, בעלת ערכים של צדק ושיוויון.
 
מטה יהודה מחויבת לפעול למימוש המפעל הציוני בכל תחומי החיים: בחינוך, בתרבות, בהשכלה הגבוהה, בתיירות, בכלכלה, בחתירה לשלום.
 
בזכות אומץ ליבם של חיילי וחיילות צה"ל, שעומדים על המשמר גם בשעה זו, אנו מסוגלים לממש את החלום הישראלי ולחיות בשלום, באחווה, ברעות  - ביננו לבין עצמנו, ביננו לבין שכנינו.
 
ויחד עם הכאב, אנו גאים ונרגשים עם פתיחת חגיגות יום העצמאות ה-67 למדינת ישראל. מטה יהודה מחויבת למדינת ישראל. אנחנו גאים בתרומתנו לפיתוחה של הארץ, להשכלה הגבוהה, לחינוך, למורשת הציונית, לארץ ישראל היפה.
 
ערב יום העצמאות ה-67 למדינת ישראל מחויבים אנחנו להמשיך ולצעוד קדימה בגאון ולהוות דוגמא ומודל לחיקוי עבור החברה הישראלית.
 
חג עצמאות שמח!
 
שלכם,
משה
שפת האתר
מקריא כעת. ביטול הקראה אוטומטית
לחץ על המתג התחתון להפעלה או כיבוי של ההקראה הקולית פתיחת הגדרות הקראה קולית

קול הקראה:

סיוון גלעד

מהירות הקראה:

איטי רגיל מהיר

הפעלת הקראה במעבר טאב:

פעיל כבוי

הקראה אוטומטית בכניסה לעמוד:

פעיל כבוי