גודל טקסט: שלום, אורח התחברות לאתר הרשמה לאתר
תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה
כתובתנו: מרכז אזורי הר טוב ד.נ.שמשון 9970000
תוכן

ארכיון חדשות

[11/12/2014] מיזם 929 - תנ"ך ביחד


שלום רב,

 

ברצוני להזמין אתכם להצטרף למיזם 929

929 הוא מיזם חברתי-ישראלי חדש לייסוד שיטה קבועה ואחידה לקריאת תנך. כל יום ייוחד לפרק יומי, לפי הסדר – 5 פרקים בשבוע, 20 פרקים בחודש, קריאת 929 פרקי התנך במשך שלוש שנים ותשעה חודשים, עד לסיום מחזור קריאה שלם.

זו הליכה בשביל התנך - יחד ולחוד. הליכה אישית של כל קורא, שמתחבר אל התנך בדרכו שלו, ולצִדו הולכים עוד רבים, שלומדים כל אחת ואחד מהם בדרכם שלהם: האזנה לפרק או לימוד פרשנות, בחברותא או לבד, ברכבת או בפאב, בישראל או בתפוצות, באפליקציה או עם תנך ביד – זוויות שונות וסגנונות רבים, אך נוף זהה ובקצב אחיד.

המיזם הוא הזדמנות ליצור קהילה לומדת, שבחלקה האחד תהיה וירטואלית ותתקיים באפליקציה ייחודית, ברשת וברשתות החברתיות, ובחלקה האחר תהיה ממשית ותתבטא במפגשי פנים אל פנים, בסיורי שטח ובאירועי שיא.

המיזם מיועד לכלל החברה הישראלית-יהודית ויושק בחנוכה תשע"ה במעמד נשיא המדינה והרב ד"ר בני לאו, אשר עומד בראש המיזם. מצורף למייל זה לינק לחוברת המרחיבה על המיזם

אודה לכם באם תעיינו בחוברות ותצרו עמי קשר בהקדם לקביעת פגישה, בה נבחן יחד דרכים ליצירה של שיתוף פעולה.

 

לחוברת המידע לחצו כאן >>

 

בכבוד רב,

מלכי בן-ימין טפרברג

054-7717080

 

 

 

שפת האתר
מקריא כעת. ביטול הקראה אוטומטית
לחץ על המתג התחתון להפעלה או כיבוי של ההקראה הקולית פתיחת הגדרות הקראה קולית

קול הקראה:

סיוון גלעד

מהירות הקראה:

איטי רגיל מהיר

הפעלת הקראה במעבר טאב:

פעיל כבוי

הקראה אוטומטית בכניסה לעמוד:

פעיל כבוי