גודל טקסט: שלום, אורח התחברות לאתר הרשמה לאתר
תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה
כתובתנו: מרכז אזורי הר טוב ד.נ.שמשון 9970000
תוכן

ארכיון חדשות

[17/12/2013] חזרה למצב השגרה


תושבים יקרים,
 
הסופה מאחורינו. חמישה ימים קשים ללא שינה, בקור מקפיא, ועם משימה אחת גורלית לנגד עינינו: הצלת חיים. 
עובדי המועצה ואנוכי פעלנו בעת חירום זו סביב השעון. נפגשנו עם שר התקשורת והגנת העורף, גלעד ארדן, עם השר לבטחון פנים, יצחק אהרונוביץ׳, עם מפקדים בכירים במשטרת ישראל, עם מנכ״ל המשרד להגנת העורף, מנכ״ל חברת חשמל, עם אנשי לשכת השר סילבן שלום, גייסנו את כל הגורמים האפשריים כדי להציל חיים, להקל על הסבל, להחזיר את החשמל, לפתוח צירי תנועה ולהשיב את החיים למסלולם. 
עמדנו בפני משימות מורכבות ומאתגרות, ואני מודה לכם התושבים על הסבלנות שגיליתם. 
אני מודה לצוות שעמי, לכל עובדי המועצה ובראשם למזכיר המועצה רענן אהרונסון, ולאנשי אגף החירום והביטחון, חיים בן דוד ויאיר אברהם.
המועצה עשתה כל שניתן על מנת להציל חיים ולהחזיר את החיים לשגרה יחד עם אנשי חברת החשמל. מנכ״ל החברה ביקר כאן לבקשתי ודאג שכלל היישובים יחוברו למערכת החשמל. אך אין בכוונתנו לייפות את המצב. לצערנו, נזקי הסופה כבדים. אנו לא מקלים ראש לרגע בסבל הרב שנגרם לתושבים כתוצאה מהניתוק מחשמל שארך מספר ימים אך הגורם המוסמך לטפל בתקלות החשמל הינו אך ורק חברת החשמל. סייענו בידיהם ככל שיכלנו אך אין אנו מוסמכים להחליפם.
בכוונתנו להפיק את הלקחים מהסערה הנוכחית על מנת להיערך ככל שניתן למקרים מעין אלה בעתיד, הגם שמבחינה סטטיסטית הם נדירים ביותר. אשמח לשמוע כל הצעה או רעיון אשר יש בהם כדי לקדם פתרונות עתידיים. 
 
 
שלכם,
משה דדון

שפת האתר
מקריא כעת. ביטול הקראה אוטומטית
לחץ על המתג התחתון להפעלה או כיבוי של ההקראה הקולית פתיחת הגדרות הקראה קולית

קול הקראה:

סיוון גלעד

מהירות הקראה:

איטי רגיל מהיר

הפעלת הקראה במעבר טאב:

פעיל כבוי

הקראה אוטומטית בכניסה לעמוד:

פעיל כבוי