גודל טקסט: שלום, אורח התחברות לאתר הרשמה לאתר
תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה
כתובתנו: מרכז אזורי הר טוב ד.נ.שמשון 99700
תוכן מבצע "צוק איתן" - כל העדכונים וההנחיות
יצירת קשר

כתובתנו: מרכז אזורי הר טוב ד.נ.שמשון 99700

טופס יצירת קשר
שם מלא: *
כתובת:
טלפון / סלולרי:
כתובת דוא"ל:
תוכן ההודעה: *
 

שפת האתר
מקריא כעת. ביטול הקראה אוטומטית

קול הקראה:

סיוון גלעד

מהירות הקראה:

איטי רגיל מהיר

הפעלת הקראה במעבר טאב:

פעיל כבוי

הקראה אוטומטית בכניסה לעמוד:

פעיל כבוי
לחץ על המתג התחתון להפעלה או כיבוי של ההקראה הקולית פתיחת הגדרות הקראה קולית
דלג >>
...בנימה אישית...
 
תושבים יקרים,
 
זהו השבוע הרביעי למבצע ׳צוק איתן׳. פתחנו את הבוקר בבשורת איוב על נפילתם של חמישה בנים בליל אמש. ליבי עם המשפחות והלוואי ויהא זה הנופל האחרון.
 
גם בשעה זו, חיילנו לוחמים בחזית, באומץ, כשהם חדורי אהבה לארצנו.
 
בימים הללו, ליבי ומחשבותיי נתונים לכל בני המשפחות שנשארו לדאוג להתפלל ולתמוך, מהעורף.
 
אין רגש חזק יותר מלב דואג של אבא ואמא לבן אהוב שנמצא בחזית, מסכן את חייו למען השקט של תושבי מדינת ישראל. גאווה הערצה ודאגה גדולה משתלבים יחדיו וגורמים לשעות והימים לחלוף בקושי רב.
 
דובר צה״ל מדגיש ומחדד מידי יום ״ חזקים בעורף מנצחים בחזית״ עצרתי לרגע, לחשוב ברצינות על המסר החשוב שיש באמירה הזו- כמה נכון, כמה חשוב: החיבוק החם, השמירה על החוסן הנפשי, שמירת הנחיות הבטיחות למען שמירה על חיינו, החיזוק והתמיכה הנשלחת אל חיילנו ובננו המצויים בחזית הקרב- כל אלה מסייעים להוביל לניצחון במערכה כולה.
 
דריכות כוחות הביטחון הפועלים בגזרתנו מנעה השבוע אסון גדול עת שתפסו מחבל שנשא עימו חומרי נפץ במטרה לבצע פיגוע המוני, תודתי  והערכתי שלוחה אל כל הכוחות הפועלים כאן בבית וגורמים לי ולכל תושביי לתחושת ביטחון.
 
בעוד מספר שעות נקבל את השבת. שבת רביעית של לחימה, ליבי הבוקר הזה נתון אל המשפחות בהן האב, הבן, הנכד, האחיין והחבר לא ישבו סביב שולחן השבת מאחר וימשיכו את הלחימה בחזית הדרומית, על מנת להשיב את השקט לתושבי מדינתנו.
 
 
אני שולח תנחומים למשפחות שאבדו את יקיריהם, ברכת רפואה שלמה לחיילנו הפצועים, וברכת שבת שלום למשפחות שנשארו בעורף ומצפים לבנים המצויים בחזית.
 
מי ייתן ובשבת הבאה נשב כולנו מאוחדים סביב שולחן השבת, לאחר שהושגו כל המטרות הבטחוניות ושב השקט אל שגרת יומנו, והביטחון אל תושבי מדינת ישראל.
 
שלכם, 
משה דדון
 
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 
לדיווחים והנחיות בנושא מבצע 'צוק איתן' 

לחצו כאן >>