גודל טקסט: שלום, אורח התחברות לאתר הרשמה לאתר
תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה
כתובתנו: מרכז אזורי הר טוב ד.נ.שמשון 9970000
תוכן

כתבות


תלמידי הרטוב מתנדבים בחנות יד שניה
מועצת התלמידים של חטיבת הביניים ותיכון 'הרטוב' ערכה איסוף בגדים בבית הספר והגיעה השבוע לחנות יד שניה במועצה.
נחתם הסכם בין מטה יהודה לבית שמש
במעמד שר הפנים אלי ישי חתמו הבוקר (ראשון) ראשי הרשויות משה דדון ומשה אבוטבול על הסכם ששם קץ למאבק על אזורי התעשייה. דדון: "יוצאים לדרך חדשה"
סמנכ"ל משרד החינוך ביקר במטה יהודה
משלחת של 35 אנשי מקצוע בראשות הסמנכ"ל יגאל צרפתי העומד בראש מינהל הפיתוח במשרד החינוך הגיעה לסיור עבודה במוסדות החינוך.
שרשרת הישגים
בחטיבת הביניים ותיכון 'הר טוב' מסכמים מחצית בסיפוק: הקליפ של טרום מגמת הקולנוע זכה במקום השלישי (פרס של 5000 ₪) בתחרות לציון 110 שנים לקק"ל.
פסטיבל "אוכל כפרי במטה יהודה"
חגיגה של אירוח אתני ואותנטי ומאכלי עדות בבתים ובמסעדות מלווה בשפע של טיולים בטבע, סדנאות אמנים, שווקים כפריים וביקור ביקבי היין ובמבשלות הבירה
ערב ארצות
בחסות פעילי איגוד המושבים וגרעין החיילות במועצה נערך לראשונה 'ערב ארצות' לילדי כיתות ב'-ו' מהמושבים ישעי, נחם ותירוש.
יום המחנך בהרטוב:
סדנת תופים, כתובות הערצה וברכה מראש המועצה בבית הספר היסודי 'הרטוב' ציינו את יום המחנך הלאומי בסדנת תופים מקצועית ופינקו את הצוות החינוכי בעוגות וסלט פירות. ראש המועצה משה דדון: "הצוותים החינוכיים ראויים לכל הכבוד וההערכה על ההשקעה הרבה בילדים"
והיה כעץ שתול
לקראת ט"ו בשבט יצאו תלמידות כיתה ו' בבית הספר אבן העזר לפעילות משותפת עם קהילת הגמלאים במרכז יום לקשיש במושב נחם. ראש המועצה משה דדון: "פעילות חינוכית המשלבת בין אהבה לסביבה לכבוד לזולת"
מטה יהודה: אלפים בצעדת הל"ה
למעלה מ-3000 בני נוער, אזרחים וחיילים השתתפו בצעדה לזכרם של ל"ה הלוחמים שנפלו בקרב על גוש עציון במלחמת העצמאות. ראש המועצה משה דדון: "זוכרים את הנופלים, ממשיכים בדרכם"
דדון: "האזור ניצח"
הכנסות מטה יהודה מאזורי התעשייה לא יועברו לבית שמש מליאת המועצה האזורית מטה יהודה אישרה הסכם עם עיריית בית שמש בתום משא ומתן ארוך בין הרשויות. הכנסות המועצה לא תפגענה. ראש המועצה משה דדון: "זהו הסכם היסטורי לטובת התושבים שמוכיח שאפשר גם אחרת"
שפת האתר
מקריא כעת. ביטול הקראה אוטומטית
לחץ על המתג התחתון להפעלה או כיבוי של ההקראה הקולית פתיחת הגדרות הקראה קולית

קול הקראה:

סיוון גלעד

מהירות הקראה:

איטי רגיל מהיר

הפעלת הקראה במעבר טאב:

פעיל כבוי

הקראה אוטומטית בכניסה לעמוד:

פעיל כבוי