מטה יהודה דלג >>
קורס פסיכומטרי לצעירי מטה יהודה
גודל טקסט: שלום, אורח התחברות לאתר הרשמה לאתר
תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה
כתובתנו: מרכז אזורי הר טוב ד.נ.שמשון 9970000
תוכן

שמירה חגיגית

פורסם באתר בתאריך: 05/03/2018


בבית הספר אור- ברנקו וייס בצור הדסה, החליטו התלמידים לחגוג יום הולדת לשומר בית הספר, והעניקו לו עוגה ומתנות

השבוע, החליטה מועצת התלמידים בבית הספר ברנקו וייס בצור הדסה, לחגוג יום הולדת לשומר האגדי של בית הספר, אלכס קנטור, שמהווה חלק בלתי נפרד מחיי בית הספר ומהצוות שמלווה את התלמידים מדי יום.

באחת ההפסקות, ויתרו התלמידים על עיסוקיהם הרגילים, והתקבצו בחצר בית הספר לחגוג לאלכס את יום ההולדת.

כדי שהחגיגה תהיה שלמה, הכינו התלמידים עוגה, והביאו לו מתנות ושרו שירי יום הולדת.

עידו אהרונוביץ, מנהל בית הספר: "אני מודה למועצת התלמידים על הובלת החגיגה. המטרה של בית הספר, היא לא רק להעביר את החומר הלימודי אלא גם להעביר לתלמידים ערכים שילוו אותם במשך חייהם הבוגרים. כשראיתי את התלמידים והמורים מתקבצים על מנת לחגוג את יום הולדתו של אלכס, אני יודע שאנו מצליחים לעשות זאת. נאחל לאלכס שוב, מזל טוב ותודה על כך שהוא שומר עלינו מדי יום".

ניב בר גיא, ראש מנהל החינוך במועצה האזורית מטה יהודה: "היוזמה של תלמידי ברנקו וייס לחגוג את יום ההולדת של שומר בית הספר, היא יוזמה שמעידה על רגישות חברתית גבוהה ולמעשה יוצאת כנגד תופעת האנשים השקופים שנמצאים בחברה. קהילת חינוך שחרטה על דגלה להתייחס בכל דרך לעובדי המנהלה, למנקים ולשומרים בהחלט מבצעת עבודה ערכית משמעותית, בכך שהיא מטמיעה ערכים חברתיים. יישר כוח למחנכי ברנקו וייס צור הדסה, להנהלה ולצוות המורים וכמובן לתלמידים שיזמו את המהלך".
 

יום הולדת לשומר בית הספר

שפת האתר
מקריא כעת. ביטול הקראה אוטומטית
לחץ על המתג התחתון להפעלה או כיבוי של ההקראה הקולית פתיחת הגדרות הקראה קולית

קול הקראה:

סיוון גלעד

מהירות הקראה:

איטי רגיל מהיר

הפעלת הקראה במעבר טאב:

פעיל כבוי

הקראה אוטומטית בכניסה לעמוד:

פעיל כבוי