גודל טקסט: שלום, אורח התחברות לאתר הרשמה לאתר
תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה
כתובתנו: מרכז אזורי הר טוב ד.נ.שמשון 9970000
תוכן

קיץ של כדורגל במטה יהודה

פורסם באתר בתאריך: 12/07/2017


תחת הסלוגן 'כן לספורט לא לאלימות' נפתח ביום ראשון האחרון טורניר הכדורגל המועצתי של הקיץ במסגרת תכנית 'לילות לבנים' של 'מועצה ללא אלימות', אגף חברה ונוער ומחלקת הספורט.

סיבוב המשחקים הראשון התקיים במושב תרום  בהשתתפות בני ובנות נוער מ- 17 יישובים. בין הקבוצות בלטה קבוצת קיבוץ נתיב הל"ה המורכבת ברובה משחקניות בנות. המשחקים בתרום פתחו סדרה של מפגשים המתוכננים במהלך הקיץ במספר בתים על פי אזורים, כאשר בכל פעם יארח יישוב אחר את המשחקים במטרה ליצור מספר רב של משחקים ובהמשך הצלבות בין אזורים.

מנהל מחלקת הספורט במועצה, עוזי קאחו ורכז איגוד המושבים, מוטי כהן, הודו לוועד המושב תרום על אירוח המשחקים וציינו לשבח את מאמן הכדורגל כפיר גלעד אשר עזר בארגון, שיפוט ודירוג הקבוצות.

"מטה יהודה אומרת 'כן לספורט, לא לאלימות'", מסר קאחו. "באמצעות הטורניר אנו מגיעים למספר רב של נערים והשנה לראשונה גם נערות, מסייעים להם למלא את שעות הפנאי בתכנים חיוביים ומחזקים את קשרי החברות בין בני הנוער ביישובים. בהצלחה לכל הקבוצות המשתתפות".

"המשפט המגדיר יפה כל כך את מהותו של הספורט אומר: 'לא חשוב אם ניצחת או לא, אלא איך שיחקת את המשחק'", הוסיף סיון כהן-טופל, מנהל תכנית 'מועצה ללא אלימות'. "זוהי דרך יוצאת דופן להוביל בני נוער לערכים של מצוינות והישגיות לצד ערכים של סובלנות וסבלנות, כיבוד האחר, עבודת צוות ומשמעת עצמית". 

טורניר הכדורגל 'מגרשים מוארים' בונה מסגרת המנתבת ילדים ובני נוער לאפיקים חיוביים בהם יוכלו ליהנות בשעות הפנאי כאשר מגרש הספורט מהווה מוקד משיכה ומאפשר זמן איכות ספורטיבי בליווי מקצועי מבוקר. מדובר במסגרת ספורטיבית חינוכית במגרשי ספורט, בה המגרש למקום מוגן, בטוח ומאתגר לבילוי בשעות הפנאי, הערב והלילה. התכנית מעודדת צריכת פנאי משמעותית, עניין, אתגר ובילוי, איתור בני נוער בסיכון והפנייתם לגורמים המתאימים וגיוס בני נוער לפעילויות פנאי נוספות.

סיבוב המשחקים הבא יתקיים בצור הדסה ביום רביעי, 26.7.
 

טורניר

טורניר

שפת האתר
מקריא כעת. ביטול הקראה אוטומטית
לחץ על המתג התחתון להפעלה או כיבוי של ההקראה הקולית פתיחת הגדרות הקראה קולית

קול הקראה:

סיוון גלעד

מהירות הקראה:

איטי רגיל מהיר

הפעלת הקראה במעבר טאב:

פעיל כבוי

הקראה אוטומטית בכניסה לעמוד:

פעיל כבוי