גודל טקסט: שלום, אורח התחברות לאתר הרשמה לאתר
תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה
כתובתנו: מרכז אזורי הר טוב ד.נ.שמשון 9970000
תוכן

משה דדון

ראש המועצה <a href='./משה_דדון.shtml'>משה דדון</a> משה דדון, ראש המועצה האזורית מטה יהודה נולד ב-23 ביוני 1961, גדל והתחנך במטה יהודה. נשוי ואב לשני בנים.
 
כבר בשנות נעוריו ולאחר מכן בבגרותו השתלב בעשייה המועצתית ועסק במגוון תפקידים: מדריך נוער, איש חינוך, גזבר ישוב, דירקטור ומנכ"ל. את שירותו הצבאי עשה בחיל האוויר.

דדון, בוגר תואר ראשון במדעי החברה והרוח, וכן בעל שני תארים שניים: תואר שני במדעי המדינה, לימודי דמוקרטיה ותואר נוסף במדיניות ציבורית.

בשנת 2009  נבחר לתפקיד ראש המועצה האזורית מטה יהודה. בתפקידו זה אמון ראש המועצה על ניהול וארגון של כ- 400 עובדים ותקציב בסך כ - 260 מיליון שקלים. מטה יהודה הינה המועצה האזורית הגדולה בישראל ומונה 57 יישובים, מה שמטיל על כתפי ראש המועצה את האחריות על פיתוח תוכניות עבודה שנתיות ורב שנתיות ברמת ישוב, אזור ומועצה.
 
דדון מקדם מדיניות של מעורבות התושבים בחיי הקהילה על ידי שיתופי פעולה פנימיים בין היישובים וגיוס משאבים חיצוניים לטובת פיתוח האזור.

דדון מיתג את המועצה תחת המוטו "מטה יהודה. מובילים באיכות החיים" ופועל לאורו.

בתחילת כהונתו פעל לגיבושה של אמנת שירות שחולקה בכל בתי האב במועצה ומחייבת את הנהלת המועצה ועובדיה בסטנדרטים גבוהים של שירות מקצועי ואיכותי מרמת הפרט ועד לרמת הכלל.

כמו כן, הוביל ראש המועצה את התוכנית האסטרטגית לחינוך שפועלת לקידום מערכת החינוך הפורמאלית והבלתי פורמאלית במטה יהודה.

דדון מקדם במטה יהודה את הבנייה וההרחבות בישובים וקליטתם של אלפי תושבים חדשים נמצאת בעיצומה

בתקופתו שם דגש גם על ענף התיירות והחקלאות ופעל לקידום אישורה של תוכנית אב לתיירות שאושרה במשרד הפנים. לתוכנית השלכות רבות על עתידה של המועצה ותאפשר לכל בעל נחלה המחזיק ב-2.5 דונם ליצור יזמות תיירותית בשטח של עד 500 מטר באמצעות הקמת יקב, בית בד, צימרים, הסעדה, אומנות, מחלבה, ספא וכל עיבוד של תוצרת חקלאית.

קודם לתפקידו כראש מועצה כיהן דדון כמנכ"ל המועצה בין השנים 2003-2008. בשנים אלה כיהן גם כדירקטור בחברת "תדמיר". בין השנים 1997-2003 עמד בראש האגף לחינוך בלתי פורמאלי.

שפת האתר
מקריא כעת. ביטול הקראה אוטומטית
לחץ על המתג התחתון להפעלה או כיבוי של ההקראה הקולית פתיחת הגדרות הקראה קולית

קול הקראה:

סיוון גלעד

מהירות הקראה:

איטי רגיל מהיר

הפעלת הקראה במעבר טאב:

פעיל כבוי

הקראה אוטומטית בכניסה לעמוד:

פעיל כבוי