גודל טקסט: שלום, אורח התחברות לאתר הרשמה לאתר
תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה
כתובתנו: מרכז אזורי הר טוב ד.נ.שמשון 9970000
תוכן
  • עמוד ראשי
  • כתבות
  • מגרש כדורגל, שני מגרשים רב תכליתיים ושני אולמות ספורט יוקמו ברחבי המועצה

מגרש כדורגל, שני מגרשים רב תכליתיים ושני אולמות ספורט יוקמו ברחבי המועצה

פורסם באתר בתאריך: 15/02/2017

מעצמת ספורט מקומית. מליאת המועצה האזורית מטה יהודה אישרה לאחרונה את הקמתם של מגרש כדורגל, שני מגרשים רב תכליתיים ושני אולמות ספורט בחמישה יישובים.

בקרוב תחל המועצה בבנייתם של מגרש הכדורגל בתיכון 'הרטוב' בצרעה ושני מגרשים רב תכליתיים ביישובים גפן ותירוש. כמו כן, יוקמו שני אולמות ספורט קהילתיים בצור הדסה (500 מקומות ישיבה) ובנחושה (100 מקומות ישיבה). סך כל ההשקעה הצפויה בהקמת תשתיות הספורט החדשות עומדת על כ-20 מיליון שקל.

"הקמת אולמות ומגרשי הספורט עומדת בקנה אחד עם המטרות שהצבנו לעצמנו בתכנית אב לספורט שהושקה לפני מספר חודשים", מסר ניב ויזל, מ"מ ראש המועצה. "התשתיות החדשות יסייעו בהעצמת ערכים של אורח חיים בריא ויאפשרו לתושבים לעסוק בספורט ליד הבית. השנה הוקמה לראשונה קבוצת נערים רשומה בהתאחדות לכדורגל ובשנים הבאות נרצה לראות כאן גם קבוצת בוגרים. מגרש הכדורגל החדש יאפשר לקבוצות המועצה לחזור ולשחק בבית".

לצד הרצון להשקיע בפיתוח תשתיות ולעודד את השתתפות התושבים בספורט עממי והישגי, מבקשים במועצה להשפיע במספר מישורים במסגרת תכנית האב לספורט - במערכת החינוך, בפעילות עצמאית ובלתי מאורגנת, בפעילות מאורגנת במסגרת אגודות הספורט והמתנ"סים, ובפעילות תחרותית במסגרת אזורית או ארצית. זאת, בתכנון כספי ותיקצוב של מערך פעילות הספורט בכל תחומי הפעולה ברמות השונות, במסגרת של תכנית רב-שנתית.

מדי שנה יחליטו במחלקת הספורט בשיתוף עם הנהלת המועצה על הענפים אשר ישתייכו או יתווספו לקטגוריה של ענפי ספורט הישגיים, תוך הקצאת תקציב מתאים לכל ענף. הבחירה בענפים תיעשה על פי קריטריונים שייקבעו מראש בקרב מקבלי ההחלטות במועצה.

הספורט ההישגי במטה יהודה מתמקד בעיקר בנתינת מסגרות תחרותיות לבני הנוער והתושבים. ענף הספורט הדומיננטי שפועל כיום במועצה הוא ענף הכדורסל, באמצעות אגודת הפועל מטה יהודה, בה פעילים היום כ-180 ספורטאים בקבוצות קט-סל, נערים, נוער ובוגרים.

על מנת לפתח את הספורט ההישגי במועצה בענפים נוספים נקבעו מספר מטרות: שיתוף פעולה בין מחלקת הספורט לאגודת הספורט הפועל מטה יהודה ופרויקט 'פרחי ספורט'; ייזום תכנית כוללת לאגודת הספורט במועצה; עידוד פעילות נוער במישור התחרותי; קידום ספורט נשים; אירוח תחרויות ספורט אזוריות וארציות במועצה.


מגרש כדורגל

שפת האתר
מקריא כעת. ביטול הקראה אוטומטית
לחץ על המתג התחתון להפעלה או כיבוי של ההקראה הקולית פתיחת הגדרות הקראה קולית

קול הקראה:

סיוון גלעד

מהירות הקראה:

איטי רגיל מהיר

הפעלת הקראה במעבר טאב:

פעיל כבוי

הקראה אוטומטית בכניסה לעמוד:

פעיל כבוי