גודל טקסט: שלום, אורח התחברות לאתר הרשמה לאתר
תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה תמונות נופי מטה יהודה
כתובתנו: מרכז אזורי הר טוב ד.נ.שמשון 9970000
תוכן

התנדבות מיוחדת

פורסם באתר בתאריך: 14/06/2017


בשני גנים לחינוך מיוחד במטה יהודה התקיימה בשבוע החולף פעילות יוצאת דופן עם הילדים. ביום שלישי שעבר התנדבו עשרה לוחמי משמר הגבול בגן סנונית בנחושה, חידשו עם הילדים את החצר ומבנה הגן וצבעו את המתקנים. הפעילות התאפשרה הודות למינהל החינוך, המחלקה לגיל הרך ואגף הפיתוח במועצה שסייעו בציוד וחומרי עבודה. ההורים ששמעו מבעוד מועד על המפגש של לוחמי מג"ב עם ילדיהם, דאגו לארוחת בוקר עשירה ללוחמים.

"לוחמי מג"ב והילדים חוו חוויה נהדרת", מסרה הגננת דנה אליטוב. "שני לוחמים אף פגשו במפתיע ילדים של קרובי משפחה והתחושות היו חיוביות וטובות. אנו מברכים על היוזמה ונשמח לקיים מפגשים מסוג זה גם בעתיד"

בגן סנונית הודו לקצין יחידת מתיל"ן במג"ב מתן סגל על ארגון היום ולכל אחד מלוחמי מג"ב אשר בחרו להתנדב עם הילדים.

במינהל החינוך במועצה ציינו כי "החיבור בין שוטרי משמר הגבול לילדי הגנים ופעילות הספורט המשותפת עם ההורים מחזקת את תחושת השייכות ומסייעת להעלאת הביטחון העצמי של הילדים בדרך לשילובם הטבעי בקהילה ובחברה".

יום ספורט בתרום


בגן אורנים, גן לחינוך מיוחד בתרום התקיים יום קהילה של ההורים והילדים בהובלת מדריכת 'קרן קרב' בתחום הספורט. המשתתפים יצרו יחד חצר פעילה לטובת הילדים, חצר אשר בנוסף למתקנים הקבועים משלבת משחקי קלאס ריצפה, קליעה למטרה, קליעה לסלים, תולעת אותיות והשחלה של חפצים לתוך צינורות ביוב. כל זאת לטובת למידה בתנועה ויצירת חוויית פעילות משמעותית לילדים.
 

	גן אורנים

	גן סנונית

	גן אורנים

	גן אורנים

גן סנונית

	גן אורנים

גן סנונית

	גן סנונית

שפת האתר
מקריא כעת. ביטול הקראה אוטומטית
לחץ על המתג התחתון להפעלה או כיבוי של ההקראה הקולית פתיחת הגדרות הקראה קולית

קול הקראה:

סיוון גלעד

מהירות הקראה:

איטי רגיל מהיר

הפעלת הקראה במעבר טאב:

פעיל כבוי

הקראה אוטומטית בכניסה לעמוד:

פעיל כבוי